TECHNOLOGIE ICE-PLASTIC

Alkrino s.r.o. inovuje běžné užití polyethylenu a nabízí alternativu tradičním ledovým plochám. 
Uživatelé prakticky nerozpoznají rozdíl mezi přírodním ledem a systémem ICE-PLASTIC, což jim umožní užívat si jejich oblíbený sport po celý rok komfortně a bez pocitu chladu.

Náklady na provoz systému ICE-PLASTIC jsou v podstatě nulové, jelikož není třeba používat chladící zařízení. Šetřete energii i životní prostředí se systémem ICE-PLASTIC.

Unikátní kotevní systém

Instalace plochy je velmi snadná a rychlá díky kotevnímu systému technologie ICE-PLASTIC, jenž umožňuje jednotlivým deskám držet pohromadě bez drážek a nerovností a zajišťuje tak bezešvé spoje. Navíc lze sestavit umělý povrch libovolného tvaru a velikosti v interiéru i exteriéru. 

ICE-PLASTIC je jedinečný

  • pocit bruslení jako na skutečném ledě
  • odolnost proti povětrnostním vlivům včetně UV ochrany
  • použití v interiéru i exteriéru
  • znovupoužitelný, rozkladatelný, přemístitelný
  • unikátní kotevní systém
  • na povrch lze umístit loga a reklamy

INSTALACE A ÚDRŽBA

Umělou plochu doporučujeme umístit na jakýkoliv pevný a rovný povrch. Při instalaci v exteriéru je doporučeno zachovat minimální sklon pro odtok dešťové vody.
Umělou plochu stačí po každém použití zamést či vyluxovat. Jednou či dvakrát měsíčně je zapotřebí umýt ji vodou a zhruba jednou ročně vyčistit vysokotlakým čističem. Potřeba údržby je závislá na míře používání a povětrnostních podmínkách. Při instalaci v exteriéru doporučujeme umělý povrch zakrývat v době, kdy není používán.
Životnost plastových desek je v řádech let
a závisí na intenzitě používání a četnosti údržby. Obecně lze říci, že desky o větší tloušťce mají delší životnost. Při krasobruslení je životnost desek kratší.

UKÁZKA MONTÁŽE